Ömer Karaoğlu

Ah İnsan İlahi Sözleri

Ah İnsan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ah İnsan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Çürüyen yaprak değil
Kuruyan toprak değil
Kirlenen deniz değil, hava değil, su değil.
Yürektir ah çürüyen
Duygular, düşünceler
İnsandır ah çürüyen, insandır
****
Duyduğun ritim değil
Ağlayan tek ney değil
Ses veren davul değil, saz değil, kanun değil
Yürektir ah duyduğun, duygudur, düşüncedir
İnsandır ah ağlayan, insandır
****
Gördüğün oyun değil
Rüya değil, düş değil
Beklenen zulüm değil, ölüm değil, kan değil
İnsandır ah bekleyen, kadın, erkek ve çocuk
İnsandır ah beklenen, insandır!

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu