Hasan Dursun

Alemlere Rahmet İlahi Sözleri

Alemlere Rahmet İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Alemlere Rahmet İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ömer Osman Ali nerede Hasan’la Hüseyin’im nerde Ehl-i beytin gülleri nerde neredesin ey Resul nerde Âlemlere rahmet oldun cihanın güneşi oldun Ebubekir’in sadık dostu Bilal’in özlemi oldun Ömer Osman Ali nerede Hasan’la Hüseyin’im nerde Ehl-i beytin gülleri nerde neredesin ey Resul nerde Seni görmeden sevenler hasretini hep çekenler Ümmetin diye ağlayan o Resulü çok sevenler Ömer Osman Ali nerede Hasan’la Hüseyin’im nerde Ehl-i beytin gülleri nerde neredesin ey Resul nerde

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu