Feyzullah Koç

Allah Allah Diye İlahi Sözleri

Allah Allah Diye İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Allah Diye İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bülbül olsam kafeslerde Allahım Allah ötsem Allahu Allah diye
Bir gün olsam nefeslerde Allahım Allah koksam Allahu Allah diye
Ol Muhammed’in aşkıyla Allahım Allah gel Müslümanları fikreyle
Güzel şeyhlerin zikriyle Allahım Allah coşsam Allahu Allah diye
Bu gönül Yunus düşkünü Allahım Allah ateş aramaz kış günü
Kitabım Kur’an aşkını Allahım Allah bulsam Allahu Allah diye
Salâvat gelmiş dilinde Allahım Allah imanlı kardeş kolunda
Hak Muhammed’in yolunda Allahı Allah ölsem Allahu Allah diye

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu