Mehmet Emin Ay

Allah Emrin Tutalım İlahi Sözleri

Allah Emrin Tutalım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Emrin Tutalım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Allah emrin tutalım,
Rahmetine batalım
Bülbül gibi ötelim
Allah Allah, Kerim Allah
Rahim Allah, aman Allah
****
Allah adı dillerde
Sevgisi Gönüllerde
Şol korkulu yerlerde
Allah Allah, Kerim Allah
Rahim Allah, aman Allah
****
Allah adın uludur
Emrin tutan kuludur
Mü minlerin yoludur
Allah Allah, Kerim Allah
Rahim Allah, aman Allah
****
Yunus söyler sözünü
Hakk a bağlar özünü
Görmek ister yüzünü
Allah Allah, Kerim Allah
Rahim Allah, aman Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu