Esat Aydoğan

Allahım İlahi Sözleri

Allahım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allahım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ağlaya ağlaya bu deli Gönlüm Gönlüm Gönlüm. İsterim aşkınla yansın ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım. İsterim aşkınla yansın ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım Dağlarında mecnun geçen şu Ömrüm, Ömrüm, Ömrüm. İsmini yad eder gezer ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım İsmini yad eder gezer ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım Bu dünyaya Gönül vermek Beladır Beladır Beladır. Aşıklarız amacımız Mevladır Mevladır Mevladır. Aşıklarız amacımız Mevladır Mevladır Mevladır. ALLAH ALLAH demek Dua Gıdadır Gıdadır Gıdadır. İsmin için Bizleri affet ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım İsmin için Bizleri affet ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım Arayan Can bulur elbet Cananı Cananı Cananı. Aşıkların arşa çıkar Figanı Figanı Figanı. Aşıkların arşa çıkar Figanı Figanı Figanı. Yoldaş eyle bize Ya Rab’ İmanı İmanı İmanı. İstediğim budur Senden ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım İstediğim budur Senden ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım İstediğim budur Senden ALLAH’ım ALLAH’ım ALLAH’ım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu