Esat Aydoğan

Gönül Sen Ölmez misin İlahi Sözleri

Gönül Sen Ölmez misin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gönül Sen Ölmez misin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gönül sen ölmez misin, ölmeye gelmez misin? Saçın sakalın ağarmış secdeye gelmez misin? Allah Allah ya Rabbi lutfeyle hidayeti Hidayetin olmazsa ben neyleyim ben bu/böyle hali **** Gönül sen ölmez misin ölmeye gelmez misin? Tahtadan evin kurulmuş yatmaya gelmez misin? Allah Allah ya Rabbi lutfeyle hidayeti Hidayetin olmazsa ben neyleyim ben bu/böyle hali **** Gönül sen ölmez misin ölmeye gelmez misin? Cennet kapısı açılmış girmeye gelmez misin? Allah Allah ya Rabbi lutfeyle hidayeti Hidayetin olmazsa ben neyleyim ben bu/böyle hali **** Gönül sen ölmez misin, ölmeye gelmez misin? Yakasız gömlek biçilmiş, giymeye gelmez misin? Allah Allah ya Rabbi lutfeyle hidayeti Hidayetin olmazsa ben neyleyim ben bu/böyle hali

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu