Ender Tekin

Aman Dünya İlahi Sözleri

Aman Dünya İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aman Dünya İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ay yüzlü Gül Peygamber
Gönlüm sana bağlansın
Senin derdin şu bağrımı
Alev olup dağlasın
Gülen gözüm gülmesin
Hep ağlasın hep ağlasın

*****

Bu gün yine onsuzum hala
Ah aman aman dünya
Götür beni al Resulllaha
Aman dünya yalan dünya

*****

Ay yüzlü Gül Peygamber
Gönlüm sana bağlansın
İnan sensiz olmuyor
Gülen yüzüm gülmüyor
Biçareyim dönmüyor
Yalan dünya yalan dünya

*****

Bu gün yine Onsuzum hala
Ah aman aman dünya
Götür beni al Resulullaha
Aman dünya yalan dünya

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu