Mehmet Gökçe

Arayı Arayı İlahi Sözleri

Arayı Arayı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Arayı Arayı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Arayı arayı bulsam izini İzinin tozuna sürsem yüzümü

Hak nasib etse de görsem yüzünü Ya Muhammed canım arzular seni
****
Bir mübarek sefer olsa da gitsem Medine yollarında kumlara batsam
Hub cemalin bir kez düşte seyretsem Ya Muhammed canım arzular seni
****
Ali ile Hasan, Hüseyin anda sevdası gönlümde muhabbet canda
Yarın mahşer günü Hak divanında Ya Muhammed canım arzular seni
****
Yunus metheyledi seni dillerde dillerde dillerde hem gönüllerde
Arayu arayu gurbet ellerde Ya Muhammed canım arzular seni

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu