Mehmet Gökçe

Aşığam Beytullaha İlahi Sözleri

Aşığam Beytullaha İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aşığam Beytullaha İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Can-ı dilden aşığım billahi Beytullaha
Gör beni daim dua eylerim ben Allah’a
Kesmem ümid sa’y edip çıksam Arafat dağına
Can vermeye hazırım yüz sürünce Ravzaya
****
Gözlerim kan ağlasın hiç durmasın leyl ü Nehar
Ta varınca Kâbe’yi ol ben Halilullaha
Kesmem ümid sa’y edip çıksam Arafat dağına
Can vermeye hazırım yüz sürünce Ravzaya
****
Zemzem suları ile yuyam ruh-i siyahım
Kara yüzle varmasam bari huzurullaha
Kesmem ümid sa’y edip çıksam Arafat dağına
Can vermeye hazırım yüz sürünce Ravzaya

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu