Mehmet Emin Ay

Aşkın İle Aşıklar İlahi Sözleri

Aşkın İle Aşıklar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aşkın İle Aşıklar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Aşkın ile âşıklar Yansın ya Rasulallah
İçip Kevser şerbetin Kansın ya Rasulallah
****
Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara
Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah
****
Şol seni seven kişi Verir yoluna başı
İki cihan güneşi Sensin ya Rasulallah
****
İnnilte ya Rihassaba yevmen ilel ardıl Haram
Belliğ Selami Ravdatan belliğ Selami Ravdatan fihennebiyyul muhterem
****
Âşık Yunus’un canı kurban eyledi teni
İki cihan sultanı Sensin ya Rasulallah!

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu