Feyzullah Koç

Aslın Bir Damla Sudur İlahi Sözleri

Aslın Bir Damla Sudur İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Aslın Bir Damla Sudur İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu kadar kibir nedir aslın bir damla sudur bedenler olmuş kabir aslın bir damla sudur
Şu dünyada her ne var sen çobansın o davar rahimimiz gün sayar aslın bir damla sudur
Bu ne hal bu ne tavır gülü dikenden ayır dünya yolu pek bayır aslın bir damla sudur
Bir damla su bu vücut nice sır bunda mevcut gerçek bu ermez hudut aslın bir damla sudur
Allahındır yaratan gelen gider buradan ecel erer sıradan aslın bir damla sudur
Hak ol deyince olur o gel derse ölünür Rasim bunlar bilinir aslın bir damla sudur

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu