Ömer Karaoğlu

Bahar Şarkısı(Bak Kardaş) İlahi Sözleri

Bahar Şarkısı(Bak Kardaş) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bahar Şarkısı(Bak Kardaş) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bak gardaş, her dalda bir başka türkü, Her dağ yamacında bir destan uyur Firez firez olmuş kaderin yükü, Her yığın dibinde bir aslan uyur **** Her yürekte oylum oylum bir ateş… Her yığın dibinde bir aslan uyur Toprak gelin olmuş, kara duvaklı! Kızlar arpa yolar yalın ayaklı; Ak topuğu al-kan eyler kara taş, Kardaş kardaş sabah uzak mı? **** Tekbir tekbir yükselirken ALLAH’A Kardaş kardaş ölmedik daha **** Kelep kelep kağnı sesi ovalar Ay ışığı Hakka eder dualar Su başında sıra bekler kovalar Kucakta babasız bir Osman uyur Düşler ülkesinde bir beyaz şafak Kucakta babasız bir Osman uyur Eğilmiş dalları öpercesine Susamış topraklar yağmur sesine… Bu yollar ölümden daha mı uzak Kardaş kardaş dost ülkesine **** Tekbir tekbir yükselirken ALLAH’A Kardaş kardaş ölmedik daha Kır atın izini dikenle örttük! Selvinin,söğüdün gölgesi yırtık… Bilir misin yiğit ne zaman uyur? Su uyur düşman uyumaz ha Uyan gardaş uyan, yetişir artık; Su uyur düşman uyumaz ha Kır atın sağrısı kan-ter olmalı Yiğidin uykusu zafer olmalı Tekbir tekbir yükselirken ALLAH’A Kardaş kardaş ölmedik daha

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu