Ender Tekin

Bi de Ben İlahi Sözleri

Bi de Ben İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bi de Ben İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yine ben açtım elimi, büktüm belimi, alıp bedenimi sana geldim RABBİM.
Günahım çok biliyorum, affın diliyorum, berat istiyorum ne olur RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben RABBİM. Bi de ben sana hakkıyla kul olmak isterdim. Sevdiğini sevmek sevdiğine sevilmek isterdim. Biliyorum, haketmediğimi biliyorum. Ama ben RABBİM, ama ben seni çok seviyorum. Derdimi seviyorum veren sensin. Derdimin dermanı olan sensin. Bana seni seviyorum dedirtensin. Yüreğimdeki sızım sen gözümdeki nemsin. Sende sende beni sever misin ?
Bi de ben RABBİM. Bide ben Senin habibim dediğin Ahmedi, sevdiğim dediğin Mahmudu, ağzından çıkan vahiydir onun sözü benim sözümdür dediğin Muhammedi O olmasaydı alemleri yaratmazdım dediğin Mustafayı salllahu aleyhi ve sellem efendimi çok seviyorum. Bide ben onu öyle çok görmek istiyorum ki, ben onun o güzel yüzüne doya doya bakmak değil, bakarken ölmek istiyorum. Hani insanlar nasıl ölürlerse öyle haşrolunacaklar ya, işte ben mahşer günü yeniden diriltiğimde karşımda onu görmek istiyorum.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.
Bi de ben seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum. Seni çok seviyorum RABBİM.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu