Mehmet Karakuş

Biçareyim İlahi Sözleri

Biçareyim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Biçareyim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yüreğim içi yâre ararım derde çare bölündüm pare pare biçareyim biçare Resulün hasretinden Muhammed’in derdinden vurulmuşam derinden biçareyim biçare **** Bu bir aşk ateşidir değme gönül işidir ne üçü ne beşidir biçareyim biçare Resulün hasretinden Muhammed’in derdinden vurulmuşam derinden biçareyim biçare **** Resul-i Kibriya’dır gönüllere şifadır Server-i Enbiyadır biçareyim biçare Resulün hasretinden Muhammed’in derdinden vurulmuşam derinden biçareyim biçare **** Dert beni yâre benim dertle dolmuş bedenim yandı karardı tenim biçareyim biçare Resulün hasretinden Muhammed’in derdinden vurulmuşam derinden biçareyim biçare **** Yana yana tükendim aşkın ile küllendim şefaat et Efendim biçareyim biçare Resulün hasretinden Muhammed’in derdinden vurulmuşam derinden biçareyim biçare

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu