Mehmet Karakuş

Bilmezdim İlahi Sözleri

Bilmezdim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bilmezdim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ben bu yolu bilmez idim, aşk gönlüme düştü gider. Aşk elinden dertli yürek, kaynayuben taştı gider. Hani bizden önce olan kalmadı dünyaya gelen. Gündüzleri tâat kılan, O Sırat’ı geçti gider. **** Aşk oduna yanmayanlar, öleceğin sanmayanlar, Göz açıp uyanmayanlar, şöyle gaflet bastı gider Hani bizden önce olan kalmadı dünyaya gelen. Gündüzleri tâat kılan, O Sırat’ı geçti gider. **** Nefsi doyunca yiyenler, kana kana uyuyanlar. Dili gıybet söyleyenler, Cehenneme düştü gider Hani bizden önce olan kalmadı dünyaya gelen. Gündüzleri tâat kılan, O Sırat’ı geçti gider. **** Bu aşk bize bir düş idi, Hak müyesser kılmış idi. Derviş Yunus bir kuş idi, halk içinden uçtu gider Hani bizden önce olan kalmadı dünyaya gelen. Gündüzleri tâat kılan, O Sırat’ı geçti gider.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu