Feyzullah Koç

Bir Mektup Yazdım İlahi Sözleri

Bir Mektup Yazdım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bir Mektup Yazdım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Vefatından tam on üç gün önce her şey öyle başladı, her şey. Allah Resulünün hastalandı haberi Medine’de dalga dalga yayılıyordu. Geçer diyorlardı, gelip geçer. Öyle sanıyorlardı gelip geçtiği gibi. Ama bilmiyorlardı gelecek yakıp geçecekti, gelecek çökertip gidecekti. Farkında değillerdi. Kim hazırdı ki, kim hazır olabilirdi ki Fahr-i Kâinatın vedasına.
****
Kalp dilekçem hasret yazar değmeyin siz yaram azar
Seherlerde kurdum pazar bir mektup yazdım Resule
****
Efendim var gözde yaşım dumanlıdır tüter başım
Ya Muhammed sana gelsem sensin bu derde ilacım
****
Güller serem deste deste cam bülbülü ol kafeste
Seni andım her nefeste bir mektup yazdım Resule
****
Kan hicranla doldu gözüm Arşa çıkar ahım sözüm
Anmış ismimi bu özüm bir mektup yazdım Resule
****
Efendim var gözde yaşım dumanlıdır tüter başım
Ya Muhammed sana gelsem sensin bu derde ilacım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu