Ömer Karaoğlu

Bize Güç Ver İlahi Sözleri

Bize Güç Ver İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bize Güç Ver İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Biz kısık sesleriz mescitlerini Sen ezansız bırakma Allahım! Ya çağır şurda bal yapanlarını, Ya kovansız bırakma Allahım! **** Bize güç ver cihad meydanını, Pehlivansız bırakma Allahım! Zaferi bekleyen yığınlarını, Sen zafersiz bırakma Allah’ım! **** Yıldızların yanıp söner göğünde Kehkeşansız bırakma Allahım Müslümanlıkla yoğrulan yurdu, Müslümansız bırakma Allah’ım! **** Dilerim müşrik karşı koymasını, Bizi cansız bırakma Allahım! Hep tevhidle yoğrulan yurdu Muvahhidsiz bırakma Allahım Yarının yollarında yıllarında, Bizi yalnız bırakma Allahım! Hem güç veren kimsesiz kalan sürüne, Hem çobansız bırakma Allahım!

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu