Hasan Dursun

Bu Benim Divane Gönlüm İlahi Sözleri

Bu Benim Divane Gönlüm İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Bu Benim Divane Gönlüm İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Şu benim divane gönlüm, yine hubdan, huba düştü, Mah cemalin şulesinden, çalkalanıp göle düştü. Ah ben nidem, şeyhim nidem? Yaralıyam kime gidem ya halim kime arz idem **** Kiminin meskeni külhan kimi derviş kimi sultan Kimi şahı ile mihman şükür bize aba düştü Ah ben nidem, şeyhim nidem? Yaralıyam kime gidem ya halim kime arz idem **** Felek bir gün cana kıyar, bizi kabdan, kaba koyar, Kimi atlas, libas giyer, şükür bize aba düştü. Ah ben nidem, şeyhim nidem? Yaralıyam kime gidem ya halim kime arz idem **** Kul Yusuf’undur bu demler didemden akar bu demler Benim çektiğim sitemler yârdan bana caba düştü. Ah ben nidem, şeyhim nidem? Yaralıyam kime gidem ya halim kime arz idem

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu