Feyzullah Koç

Buldum Bir Dağ İçinde İlahi Sözleri

Buldum Bir Dağ İçinde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Buldum Bir Dağ İçinde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu abdest ile ileri, bu âlemden içeru on sekiz bin âlemi geçtim bir dağ içinde.
Yetmiş bin hicab geçtim, gizli perdeler açtım, ben dost ile buluştum, buldum bir dağ içinde
Gökler gibi gürledim, yeller gibi inledim, dereler gibi çağladım, aktım bir dağ içinde.
Ayrılmadım yerimden, ayrılmadım şeyhimden, aşktan bir kadeh aldım, içtim bir dağ içinde.
Yunus eydür gezerim, dost iledir pazarım, ol Allahın didarın, gördüm bir dağ içinde.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu