Çağırır Ölüm İlahi Sözleri - ilahi.org

Çağırır Ölüm İlahi Sözleri

Çağırır Ölüm İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Çağırır Ölüm İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ela gözler solup gider
bedenimde takat düşer
güzelliğin seni siler
gel gel diye çağırır ölüm.
****
Evimde figanlar bitmez
yavrum ağlar acım dinmez
Azrail başımdan gitmez
gel gel diye çağırır ölüm.
****
Dil tutulur ölüm anı
yatırırlar kıble yanı
donar damarların kanı
gel gel diye çağırır ölüm.
****
Kefenlerimi biçerler
dua okuyup geçerler
sönüp biter her neşeler
gel gel diye çağırır ölüm.
****
Saltanatlar fayda vermez
kara toprak doymak bilmez
mehdi ahrettende gelmez
gel gel diye çağırır ölüm.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak