Mehmet Emin Ay

Çağırırım Ey Dost Seni İlahi Sözleri

Çağırırım Ey Dost Seni İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Çağırırım Ey Dost Seni İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ey benim sultanım özüm hicranım çok gülmez yüzüm
Yakub oldu ağlar gözüm çağırırım ey dost seni
Çağırırım ey dost seni
****
Şimdi cisminden cüdayım kurban canım ben fedayım
Yusuf gibi kuyudayım çağırırım ey dost seni
Çağırırım ey dost seni
****
Gezinirim otağında ateş yanar şu bağrımda
Musa ile Tur dağında çağırırım ey dost seni
Çağırırım ey dost seni
****
Yüzüm gülmez bu dünyada kaldım artık ben sılada
Hüseyin’le Kerbela’da çağırırım ey dost seni
Çağırırım ey dost seni

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu