Ömer Karaoğlu

Çiçeklerin Tükendiği Yerde İlahi Sözleri

Çiçeklerin Tükendiği Yerde İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Çiçeklerin Tükendiği Yerde İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Uğultular ortasında yapayalnızım ben Fikir karmaşasına atılan ilmek ilmek Dünyayı dört döndüren serçe parmağında Ama yine serçe parmağını keşfedemeyen ben. Nefsin esir gardiyanı debdebeli cümbüşlerin ağlayan çocuğu ben Hani ya çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde Çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde **** Kaktüsü koklayan ben kan kokusunda Beyrut’un Kardeşimin gözlerinde ölümün sıcaklığını hisseden Dünyayı dört döndüren serçe parmağında Ama yine serçe parmağını keşfedemeyen ben. Hani ya çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde Çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde **** Terleyen duvarların soğuk nefesiyim ben Ben özgürlük halifesi mustazafın muştu sesi ben Bacımın kara çarşafında laleler yetiştiren ben Hani ya çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde Çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde **** Uğultular ortasında yapayalnızım ben Fikir karmaşasına atılan ilmek ilmek Dünyayı dört döndüren serçe parmağında Ama yine serçe parmağını keşfedemeyen ben. Hani ya çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde Çiçeklerin tükendiği yerde çiçeklerin tükendiği yerde

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu