Hasan Dursun

Daldım Derin Zikire İlahi Sözleri

Daldım Derin Zikire İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Daldım Derin Zikire İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Daldım derin fikire Hamd eyledim şüküre Feyiz ile aşk ile Başlayalım zikire **** Vur defe Allah desin Teni bedeni delsin Erenler meydanında Derviş Hakkı zikretsin **** Kalbimin içi yara Bülbülüm düştüm zara Doktor tabip anlamaz Bizdeki başka yara **** Vur kalbe Allah desin İnim inim dinlesin Vur kalbe Mevlam desin Tüm kardeşler dinlesin **** Fesimde yeşil yazı Allah Muhammed sözü Pirim aklıma düştü Yüreğimde var sızı **** Vur defe Allah desin Teni bedeni delsin Erenler meydanında Derviş Hakkı zikretsin **** Söyler Şeyhimin dili Oldum divane deli Kınayanlar kınasın Budur dervişin hali **** Vur defe Allah desin Teni bedeni delsin Erenler meydanında Derviş Hakkı zikretsin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu