Feyzullah Koç

Devranın Padişahı Seydam İlahi Sözleri

Devranın Padişahı Seydam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Devranın Padişahı Seydam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Edep erkâna bürünmüş bu gönlüm sürülmüş Dünyaya nurun verilmiş Seydam benim canım benim Gözüm benim üstadımsın canım benim sertacımsın Devranım padişahımsın Seydam benim canım benim **** Kerameti hallarında bülbül şakır dallarında Muhammed’in yollarında Seydam benim canım benim Gözüm benim üstadımsın canım benim sertacımsın Devranım padişahımsın Seydam benim canım benim **** Nazarı var gözlerinde ilim hikmet sözlerinde Cedd-i Resul izlerinde Seydam benim canım benim Gözüm benim üstadımsın canım benim sertacımsın Devranım padişahımsın Seydam benim canım benim **** Yüreğimde vardır harı ağlar bazı zarı zarı İhvanların sensin yârı Seydam benim canım benim Gözüm benim üstadımsın canım benim sertacımsın Devranım padişahımsın Seydam benim canım benim **** Sofinin eşsiz sultanı aşkın serimin burhanı Medine çarşısı yanı Seydam benim canım benim Gözüm benim üstadımsın canım benim sertacımsın Devranım padişahımsın Seydam benim canım benim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu