İsmail Beyhan

Döneceğim İlahi Sözleri

Döneceğim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Döneceğim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir gün ben de döneceğim Rabbim hâlâ derbederim
Yüzü kara günahkârım hangi yüzle döneceğim
****
Ruhum söz vermişti sana gönder demişti cihana
Nefsim ile başım dertte döndürüyor başka yana
****
Son nefesler verilince perişan hale gelince
Şu halim ne olur bilmem amellerim serilince
****
Utanırım ben Rabbimden af dilerim yine ondan
Sormazlar mı orda sana yüz çevirdin yaratandan
****
Derler uyma sen nefsine şimdi yanmaz burda sine
Dönüşün yok kalacaksın sonsuz bâki âlemine

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu