Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Dost İlahi Sözleri

Dost İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Dost İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ben dost ile dost olmuşam Kimseler dost olmaz bana Münkirler bakar gülüşür Selam dahi vermez bana **** Ben dost ile dost olayım Canımı kurban vereyim Ölmezden evvel öleyim Dünya baki kalmaz bana **** Sanmayın ki ben mecnunum Aşk bahçesinin gülüyüm Allah’ın Abdal kuluyum Kimse baha biçmez bana **** Allah’ın garib kuluyum Kimse kıymet vermez bana Rabbim rızasın dileyem Fani cihanı neylerem **** Rabbim rızasın dileyem Fani cihanı terk idem Yana yana dosta gidem Perde hicap olmaz bana

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu