Umut Mürare

Duamsın İlahi Sözleri

Duamsın İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Duamsın İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Aylar oldu, yıllar oldu, Sen gittin ya her şey hazan oldu. Sen gittin ya her şey ziyan oldu. **** Uzatsam ellerimi ellerinle ah tutar mısın efendim? Şu yaşlı gözlerime birkez olsun Ah bakar mısın? Yaralı yüreğime merhem olup Ah sarar mısın efendim. Gece gündüz dilimde, her hecemde en güzel duamsın **** Yalan oldu, talan oldu sen gittin ya her şey hazan oldu Sen gittin ya her şey ziyan oldu **** Uzatsam ellerimi ellerinle ah tutar mısın efendim? Şu yaşlı gözlerime birkez olsun Ah bakar mısın? Yaralı yüreğime merhem olup Ah sarar mısın efendim. Gece gündüz dilimde, her hecemde en güzel duamsın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu