Ömer Karaoğlu

Dünyanın Hasreti(Ey Mümin Birleşip) İlahi Sözleri

Dünyanın Hasreti(Ey Mümin Birleşip) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız lacaktır. Ayrıca Dünyanın Hasreti(Ey Mümin Birleşip) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ey mümin birleşip tek saf olalım düşmanın kalbine korku salalım zaferler isteyip zaferler bulalım ALLAH’a şükredip secde duralım **** ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz **** yetimi öksüzü koru gözetle Mümin ana babaya öf bile deme Cihad et Şehid olun seve seve Cennettir yerimiz ALLAH izniyle **** ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz **** Kardeşim gel sende ALLAH yoluna ALLAHı bırakıp tapma kullara Vahiyle geleni bir kere oku Şehadet örtüsünü sağlamca doku **** ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz **** Namaz Rabb’e giden yol sakın boş verme Oruç küfre kalkandır engel kotuye İçki kumar tagutları şeytanın vurdarı Uyma sakın şeytana uyma kulları **** ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz ALLAH eriyiz biz ALLAH eriyiz biz İman dolu göğsümüzle küfre siperiz

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu