Mehmet Emin Ay

Efendim(Meyl Eyledi Dil) İlahi Sözleri

Efendim(Meyl Eyledi Dil) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Efendim(Meyl Eyledi Dil) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Meyl eyledi dil sen gibi dildâre Efendim!
Derdimi ne hâcet sana izhâre Efendim!
Her neye nazar kılsa bu dîdem sana müştâk
Etmez olup artık nazar ağyâre Efendim!
Eyledi fîrak âteş-i cânım evin ihrâk
Bu derdime eyle ne olur çare Efendim!
Göz göz oluban cism-i zaîfim amân ey yâr
Hasret yüreğe açtı nice yâre Efendim!
Ma’mûrelerim oldu harab-ı hicr ile tahrîb
Tâmiri sana kaldı yetiş zâre Efendim!
Dûr eyleme bu bendeni feyz-i nazârından
Lûtfeyle Hulûs’i gibi bî-âre Efendim!

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu