Ender Tekin

Eğik Başım İlahi Sözleri

Eğik Başım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Eğik Başım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

Alemlere Rahmet kılan
Ahmet Muhammed Mustafa
Hak’tan bize nazil olan
Ahmet Muhammed Mustafa

*****

Eğik Başım, yerde yüzüm
Himmet eyle diyor özüm
Kapındayım ağlar gözüm
Ahmet Muhammed Mustafa

*****

Arş-ı Kerim Konağıdır
Kabe en son Durağıdır
Hak yolunun Mimarıdır
Ahmet Muhammed Mustafa

*****

Bu Dünyanın Mürşidisin
İki Cihan Serverisin
Enbiyanın Önderisin
Ahmet Muhammed Mustafa

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu