Minik Dualar Grubu

Ehli Beyt Duası İlahi Sözleri

Ehli Beyt Duası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ehli Beyt Duası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ali candan geçti O’nun uğruna
Yatağına yattı, çocuktu daha
****
Kızı Fatıma’yı Ali’ye verdi
Hasan’la Hüseyin onlardan oldu nur gibi doğdu
****
Çocukları sever oyun oynardı
Omuzuna alır namaz kılardı
Yanağını okşar öper severdi
Kucağına alır oyun onardı
Omuzuna alır namaz kılardı
****
Allah’ım, Peygamber Efendimizi, onun arkadaşlarını ve onları candan seven bütün insanları cennetine koy, onları koyduğun cennetine beni de koy, ben de görmek isterim Peygamberimizi, benim de yanaklarımdan öpsün, tıpkı Hasan ve Hüseyin gibi.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu