Taner Yüncüoğlu

Endülüs’ten Kudüs’e İlahi Sözleri

Endülüs’ten Kudüs’e İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Endülüs’ten Kudüs’e İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Denize sevdanın hasreti düşer dalgalar anlatır susar Endülüs Gemileri yakıp gelen çağdan bekleyiş içinde kavrulur Kudüs Dört bir yanda güle süngü saplanır maskesi yerlere düşer dünyanın Çanlarında acılar asılı kalır çığlıklar üstünde gülen dünyanın Özlemiyle kavrulup beklesin günler yepyeni bir çağdan derlenir düşler Okyanusun gözlerinde Endülüs Kudüs’ten gelen sırla gülümser! Adım adım çiçek açar yeryüzü, Medine ufuklu çağın peşinde, Adalet kendini bulduğu günde açar yüreğini çöl güneşine. Özlemiyle kavrulup beklesin günler yepyeni bir çağdan derlenir düşler Okyanusun gözlerinde Endülüs Kudüs’ten gelen sırla gülümser! Denize sevdanın hasreti düşer dalgalar anlatır susar Endülüs Gemileri yakıp gelen çağdan bekleyiş içinde kavrulur Kudüs

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu