Taner Yüncüoğlu

Kutsal Yük İlahi Sözleri

Kutsal Yük İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kutsal Yük İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sen, un çuvalı gibi yüklen sırtıma ben Ömer taklidi yapayım Tüm umutları çocukların çakıl taşlarına takılı Bir kocakarı da yok ki geceyi bölsün sarsın tevekkülünü gece üstüne Sen kutsal yük devril omuzuma gün nasılsa doğar geceyi biz kovalım Nice kaybolunmaz olmak nicelere başka birine bakmak Candan geçip canan adına hesap sorulan soran bulunmaz Sen, un çuvalı gibi yüklen sırtıma ben Ömer taklidi yapayım Tüm umutları çocukların çakıl taşlarına takılı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu