Mehmet Emin Ay

Ey Aşıkı Dildade İlahi Sözleri

Ey Aşıkı Dildade İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Aşıkı Dildade İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ey âşık-ı dildade gel nuş idelim bade Bir bade gerek amma kim içile mevade Can Allah, canan Allah canlar sana kurban Allah Hay kalbim, zikrullah Lâ ilahe illallah Muhammedun Rasulullah **** Bir kez içen âşıktır, âşkında ol sadıktır Âşk ona hem lâyıktır, Mecnûn ile Ferhad’a Can Allah, canan Allah canlar sana kurban Allah Hay kalbim, zikrullah Lâ ilahe illallah Muhammedun Rasulullah **** İşit bu Sezai’den ne gördü fenaiden Dost vechini gösterdi mir’at-ı mücellade Can Allah, canan Allah canlar sana kurban Allah Hay kalbim, zikrullah Lâ ilahe illallah Muhammedun Rasulullah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu