Mehmet Emin Ay

Ey Destei Gül İlahi Sözleri

Ey Destei Gül İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Destei Gül İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ey deste-i gül merhaba Ba buy-i reyhan amed i Can-ı hemin alem tuyi Kez alem-i can amedi Kerde halilet çakeri İsa be can ferman beri Kez alem-i peygamberi Mahbub-i rahman amedi Ya Muhammed Ey deste-i gül merhaba Ba buy-i reyhan amed i Can-ı hemin alem tuyi Kez alem-i can amedi Ey şems-i tebrizi lega Mihan tu nat-i Mustafa Zira ki der bostan sera Murg-i hoş Elhan amedi Ya Muhammed Ey deste-i gül merhaba Ba buy-i reyhan amed i Can-ı hemin alem tuyi Kez alem-i can amedi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu