Ömer Karaoğlu

Ey Yüreklerinde Rahmet Denizleri Kabaranlar İlahi Sözleri

Ey Yüreklerinde Rahmet Denizleri Kabaranlar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ey Yüreklerinde Rahmet Denizleri Kabaranlar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ey yüreklerinde rahmet denizleri kabaranlar Ey saflarda omuzları birbirini saranlar Ey savaşı, sabrı ve takvayı kuşananlar Ey tek yürek geceleri aralayan secdeler Uzatın ellerinizi Allah’ın rahmetine Ellerimiz imtihanlar, Akabeler kavradı Kızgın kumlar, sabırlar, direnişler kavradı Zincirler kıracak, şafaklar ağartacak Gölgesi cennet kılıçlar kavradı ellerimiz Allah’ın adaletini kuracak yeryüzüne Kutlu ellerin üstünde Sonsuza dek kardeşim Kardeşim, Kardeşlerim Gönlünde ne varsa ya Resulallah, sana zafer verinceye fetih ihsan edince dek Allah önünde kılıç sallamaya ya da ölmeye bu uğurda. Uzat elini ya Rasulallah, işte ellerim beyat ederim söz veririm. Ellerimi tut ya Rasulallah. Önünde çarpışmaktan uğrunda ölmekten yüz çevirmemeye,, yeryüzünde kula kulluk ortadan kalkıncaya, şehadete ya da zafere kadar dövüşmeye Allahın adı üstüne yemin ederim. Kardeşim, kardeşlerim.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu