Gaflet Uykusunda Yatar Uyanmaz İlahi Sözleri

Gaflet Uykusunda Yatar Uyanmaz İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gaflet Uykusunda Yatar Uyanmaz İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gaflet uykusundan yatar uyanmaz
Can gözü kapalı cahilan çoktur
Hak sözü dinlemez asla inanmaz
Kalbi çürük fesad gafilan çoktur
****
Bakıp cemal-i yâre derim daim Allahu
Dil oldu pare pare derim daim Allah Hu
Aşkın ile dolmuşam zühdüme yanılmışam
Mest-i müdam olmuşam derim daim Allah Hu
Her kelamın âlâsı cümle varın Mevlası
Cümle derdin dermanı derim daim Allah Hu
****
Genç abdal herkesi mest olur sanma
Her koyun derisi post olur sanma
Her yüze güleni dost olur sanma
İçi Kâfir, Dışı Müslüman Çoktur.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Exit mobile version