Hasan Dursun

Gel Ey Kardeş İlahi Sözleri

Gel Ey Kardeş İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gel Ey Kardeş İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gel ey kardeş, Hakk’ı bulayım dersen, Bir kâmil mürşide varmasan olmaz, Habibin cemalin göreyim dersen, Bir Faruk sultana varmasan olmaz. **** Niceler gittiler mürşid arayı, Arayanlar buldu derde devayı, Bin kez okur isen aktan karayı, Bir kâmil mürşide varmasan olmaz. **** Gel şimdi kardeşler gidelim bile, Nice âşıkların bağrını dele, Cebrail delildir, Ahmet’e bile, Bir kâmil mürşide varmasan olmaz. Bir Faruk sultana varmasan olmaz. **** Kadılar mollalar cümle geldiler, Kitapların hep bir yere koydular. Sen bu ilmi/aşkı kimden aldın dediler. Bir kâmil mürşide varmasan olmaz. Bir Faruk sultana varmasan olmaz. **** Yunus Emre bunda mana var dedi, Bir kâmil mürşide sen de var şimdi, Hazret Musa’ya Hızır’a var dedi, Bir kâmil mürşide varmasan olmaz. Bir Faruk sultana varmasan olmaz.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu