Mehmet Gökçe

Gel Zikredelim İlahi Sözleri

Gel Zikredelim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gel Zikredelim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kalpten pası silelim Mevla’yı zikredelim
Gel aşkıyla dönelim gel zikredelim Hakkı
****
Ötelere kaçalım Mevla’yla buluşalım
Hep aşkıyla yanalım gel zikredelim Hakkı
****
Her geceyi kaim ol hem zikriyle daim ol
Aşkıyla yanıp kül ol gel zikredelim Hakkı
****
Yansın kalp Allah desin dil ismini söylesin
Hu desin her nefesin gel zikredelim Hakkı
Gel aşkıyla dönelim gel zikredelim Hakkı
Hep aşkıyla yanalım gel zikredelim Hakkı
Aşkıyla yanıp kül ol gel zikredelim Hakkı
Hu desin her nefesin gel zikredelim Hakkı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu