Eşref Ziya Terzi

Gül Ahmedim İlahi Sözleri

Gül Ahmedim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Gül Ahmedim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. 

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kurtköy escortlar kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yapayalnız gecelerde Anlamaz ki beni kimse Olacak sensin tek çare Dertlerime Gül Ahmedim Gül Ahmedim, Gül Ahmedim Canda canan Muhammedim Kurban olsun canım tenim Gözlerine Gül Ahmedim İşte şuramdaki yaram Ah ne yapsam, ne yapsam? Senden başka yok ki saran Kollarına Gül Ahmedim Gül Ahmedim, Gül Ahmedim Canda canan Muhammedim Kurban olsun canım tenim Gözlerine Gül Ahmedim Geldim huzuruna senin İşte sağında Ebu Bekr’in Eridi bitti Ömer’in Yollarına Gül Ahmedim Gül Ahmedim, Gül Ahmedim Canda canan Muhammedim Kurban olsun canım tenim Gözlerine Gül Ahmedim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu