Eşref Ziya Terzi

Kurşun Gazeli İlahi Sözleri

Kurşun Gazeli İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kurşun Gazeli İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Savaşa girdi kalbim bin yara aldı beni, Nerde bir acı varsa aradı buldu beni. Seni bir bomba gibi taşımak bu göğüste, Bir Ebu Bekir kıldı bir Ömer kıldı beni. **** Kurmak bizlere düştü kalbi sökülmüş çağı, Buyruk en ağır yükün altına sardı beni. Atıldık kurşun gibi şehrin alanlarına Bir kaç put ve taş gördü birden irkildi beni **** Parça parça bir yürek, delik deşik bir bağır, Bir beş değil sevgili, bin kurşun deldi beni. **** Böyle çıktım alana ve yürüdüm yürüdüm, Ne görebildi kimse ne de anladı beni. Ve put alanlarından geçtim İbrahim gibi, Bir savaş bildi beni, bir eylem bildi beni.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu