Feyzullah Koç

Güldür Yüzümüzü Ne Olur Ya Rab İlahi Sözleri

Güldür Yüzümüzü Ne Olur Ya Rab İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Güldür Yüzümüzü Ne Olur Ya Rab İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yıllar var ki hep ağlarız gülmeyiz güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah Görüyorsun ne perişan haldeyiz güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah **** Gerçi her işinde vardır bir hikmet hak ettik ki çektik biz bunca zahmet Acı halimize sen eyle rahmet güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah **** Ne sana hakkıyla kul olabildik ne de Resulünün yolunu izledik Affına sığınıp kapına geldik güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah **** Hak düşmanlarından çok zulüm gördük bunaldık iyice şaşkına döndük Vadettiğin o günleri özledik güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah **** Niyaz eder sana bu fakir Osman kabul eyle lutfen ey ulu Subhan Halimiz gün be gün olmakta yaman güldür yüzümüzü ne olur ya Rab Allah Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu