Mehmet Gökçe

Güvercin Olsam İlahi Sözleri

Güvercin Olsam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Güvercin Olsam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.

 

http://www.zapkolik.com/video/mehmet-gokce-ebubekir-duyus-nurullah-yilmaz-guvercin-olsam-811127

Uğruna sevdalı bir güvercin olsam

Uçsam uçsam yorulmasam
Uğruna sevdalı bir güvercin olsam
Uçsam uçsam yorulmasam
****
Süzülsem kırlara
Dağlardan ovalara
Aşkınla sonsuzluğa
****
Bin canım olsa benim
Senin uğrunda verirdim
Aşkın hiç solmasın
Bin canım olsa benim
Senin uğrunda verirdim
Canıma can katsın diye

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu