Minik Dualar Grubu

Hac Duası İlahi Sözleri

Hac Duası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hac Duası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dün bize misafir geldi iftara (yemeğe)
Evimize sanki melekler indi

Sonra sordum dedeme:
”Misafir neden gelir”

Dedem dedi; ”yavrumun yavrusu
Onlar bizi çok sever

Sevdikleri için de
Sık sık bize gelirler”

Kabenin yolları bölük bölüktür
Benim yüreciğim delik deliktir

Kitabımda ışıl ışıl bir ev gördüm
Etrafında binlerce melek vardı

Sonra sordum dedeme:
”Dedeciğim orası neresi”

Dedem dedi: ”yavrumun yavrusu
Beytullah O’nun ismi
Beytullah O’nun ismi
Mü’minlerin kabesi

Ol Allah’ı sevenler
O’na gitmek isterler
O’na gidemeyenler
Hasret ile beklerler”

Allah’ım senin ne çok misafirin var seni bütün mü’minler seviyor. Demekki sen en çok sevilensin sevilmesi gerekensin Allah’ım cennette olmak gibi senin güzel evinde olmak. EFENDİMİZ’in yaşadığı topraklara gelince mümkün mü? heyecanlanmamak. Allah’ım senin güzel evine misafir olmak isteyipte gelmeyi hasret ile bekleyen bu güzel misafirlere nasip et. Allah’ım senin sevgin ile yanan kalplere zemzem ile serinlik nasip et…

(AMIN)

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu