Zeynep Nur Kaçar

Hadi Sor Dağlara İlahi Sözleri

Hadi Sor Dağlara İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hadi Sor Dağlara İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Haydi sor dağlara haydi sor taşlara Haydi sor kuşlara Rabbin kimdir diye Dağlar der Allah taşlar der Allah kuşlar der Allah **** Subhanallah Subhanallah dağlar taşlar der Allah Subhanallah Subhanallah Ay’la Güneş der Allah **** Haydi sor yıldızlara haydi sor bulutlara Haydi sor Güneş Ay’a Rabbin kimdir diye **** Yıldızlar der Allah bulutlar der Allah Güneş Ay der Allah **** Subhanallah Subhanallah dağlar taşlar der Allah Subhanallah Subhanallah Ay’la Güneş der Allah **** Haydi sor böceklere haydi sor kelebeklere Haydi sor çiçeklere Rabbin kimdir diye **** Böcekler der Allah kelebekler der Allah Çiçekler der Allah **** Subhanallah Subhanallah dağlar taşlar der Allah Subhanallah Subhanallah Ay’la Güneş der Allah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu