Zeynep Nur Kaçar

Yaşasın Sevgi İlahi Sözleri

Yaşasın Sevgi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yaşasın Sevgi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Haydin haydin çocuklar bir dünya kuralım
Sevgi taşları barış kumları hoşgörü harcı
Bir dünya kuralım
****
Aksın yine nehirler kurulsun bağ bahçeler
Koksun Muhammedi güller
Yaşasın hoşgörü yaşasın sevgiler
****
Birlik çatısı dirlik bacası
Merhamet çivisi bir dünya kuralım
İnanca saygı insana saygı
Erdemlik bağı bir dünya kuralım
****
Sevgi taşları barış kumları
Birlik çatısı dirlik bacası
İnanca saygı insana saygı
Yaşasın hoşgörü yaşasın sevgiler
Yaşasın hoşgörü yaşasın sevgiler

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu