Mehmet Karakuş

Hasret Kaldım Medine’ye İlahi Sözleri

Hasret Kaldım Medine’ye İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hasret Kaldım Medine’ye İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hasret kaldım Medine’ye bu yıl olmazsa seneye Her dakika her saniye tüter gözümde Medine Ah Medine can Medine dermansın gönül derdine Nur Muhammed Mustafa’yı yar etmişsin kendine **** Bu hasret yer bitirir beni, yakar kül eder bedeni Olsam gülünün dikeni tüter gözümde Medine Ah Medine can Medine dermansın gönül derdine Nur Muhammed Mustafa’yı yar etmişsin kendine **** Nur Muhammed Mustafa orda Medine çok uzaklarda Seherlerde, şafaklarda tüter gözümde Medine Ah Medine can Medine dermansın gönül derdine Nur Muhammed Mustafa’yı yar etmişsin kendine **** Eriyorum yane yane aşkından oldum divane Tesbihimde tane tane tüter gözümde Medine Ah Medine can Medine dermansın gönül derdine Nur Muhammed Mustafa’yı yar etmişsin kendine **** Ey aşıklar sizde gelin,bu nurlu yolda yükselin Kızgın çölde serin serin tüter gözümde Medine Ah Medine can Medine dermansın gönül derdine Nur Muhammed Mustafa’yı yar etmişsin kendine

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu