Ömer Karaoğlu

Hasretleşen Arzular İlahi Sözleri

Hasretleşen Arzular İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hasretleşen Arzular İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.İçimde yaşıyorsun geçilmez sevda gibi Ey bu yurdun umudu yarınların sahibi Günler elem ummanı bize zehir sundular, Bir yanda gül çağında hasretleşen arzular **** Ya var olup yaşamak ya kanlı zulüm artık Ya sımsıcak bir dünya ölümse ölüm artık **** Güç gerek düşmanının mezarını kazmaya Dönüp zafer aşkıyla destanını yazmaya Yer yok arzularımda devşirilmeyen güle Bu nurdan bir alevdir tuttuğumuz meş’ale **** Ya var olup yaşamak ya kanlı zulüm artık Ya sımsıcak bir dünya ölümse ölüm artık **** Bu duygu gönüllerde durdukça alevlenen Terk edilmiş toprağın bağrında filizlenen Yüz tutar bahçemizde tomurcuklar çiçeğe Yöneldik biz andolsun bir mutlu geleceğe **** Ya var olup yaşamak ya kanlı zulüm artık Ya sımsıcak bir dünya ölümse ölüm artık

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu