Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Haydi İlahi Sözleri

Haydi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Haydi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Haydi söz verelim Yüce Mevlaya Gönlümüze huzur dolsun be artık Gelmedik mi Hak’tan rıza almaya Aklımız bu yolu bulsun be artık **** Bismillah diyerek aç yeni sayfa Bu fırsat eline geçmez bir daha Yönelme zamanı Yüce Mevlaya Alnın secdelere gelsin be artık.. **** Nasıl yalvarayım ne diyeyim sana Gidenler gelmiyor ibret alsana Allah’a kul olmak şeref insana Vücudun sefayı sürsün be artık.. **** Güzelin sözüne olmaz itiraz Bitsin be kardeşim yaptığın bu naz Öteki alemi düşün de biraz Kalbin nurlu yola girsin be artık **** Haydi söz verelim yüce Mevlaya Gönlümüze huzur dolsun be artık Gelmedik mi Hak’tan rıza almaya Aklımız bu yolu bulsun be artık..

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu