Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Haydi Söz Verelim İlahi Sözleri

Haydi Söz Verelim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Haydi Söz Verelim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Haydi söz verelim yüce Mevla’ya, Gönlümüze huzur dolsun be artık, Gelmedik mi Hakk’tan rıza almaya? Aklımız bu yolu bulsun be artık. **** Bismillah diyerek aç yeni sayfa, Bu fırsat eline geçmez bir daha, Yönelme zamanı yüce dergaha, Alnın secdelere gelsin be artık. **** Nasıl yalvarayım, ne diyem sana? Gidenler gelmiyor ibret alsana, Allah’a kul olmak şeref insana, Gönüller sefayı sürsün be artık. **** Güzelim sözüne olmaz itiraz, Yeter be kardeşim yaptığın bu naz, Öz canım sözüne olmaz itiraz, Bitsin be kardeşim ettiğin bu naz. Öteki alemi düşün de biraz, Kalbin nurlu yola dalsın be artık. **** Gelmedik mi Hakk’tan rıza almaya? Aklımız bu yolu bulsun be artık. Yönelme zamanı yüce Allah’a, Alnın secdelere gelsin be artık. **** Allah’a kul olmak şeref insana, Gönüller sefayı sürsün be artık. Öteki alemi düşün de biraz, Kalbin nurlu yola dalsın be artık

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu